ניקוי שטיחים, ספות וריפודים
ניקוי בשיטה אמריקאית, 15 שנות נסיון
התקשר עכשיו: 052-3691478

לחץ כאן לחזרה לדף מאמרים ראשי

ניקוי שטיחים מקצועי

 

 

ניקוי שטיחים הפכה להיות הדרך הפופולארית ביותר להפוך את המראה של השטיח הישן והדהוי למראה של שטיח חדש ומרענן. אנו בחברת רחץ בניקיון מתמחים בנושא של ניקוי שטיחים, ומציעים לכם את השירותים של מיטב המומחים בתחום על מנת להפוך כל שטיח לחדש ונקי. ניקוי שטיחים זוהי איננה עבודה של מה בכך, ומי שלא יבצע את הניקיון בצורה נכונה ויסודית עשוי לפגוע באיכות של השטיח - לעיתים ניקוי שטיחים בצורה לא מקצועית עשוי לגרום לשטיח נזק בלתי הפיך - לכן מוטלת עליכם האחריות לבחור איש מקצוע מתאים ואמין נסו את פספורטכארד

 

ניקיון ספות ושטיחים - לחדש את הבית מבלי להוציא כסף רב

ספה ישנה יכולה לקבל מראה חדש על ידי השכרת חברה שתספק לכם ניקוי ספות, חברת רחץ בניקיון שמה לה לדגש את איכות העבודה - ומבטיחים לכם כי ניקוי שטיחים או כל סוג אחר של ריהוט יתבצע על ידינו בצורה הטובה ביותר. אנו ניתן לבית שלכם מראה חדש, כל זאת מבלי שיהיה עליכם לקנות רהיטים חדשים. ניקוי שטיחים יכול לתת לבית שלכם אור שונה, ולשים דגשים על דברים שבעבר לא שמו לב אליהם. 

 

שיטות של ניקוי שטיחים - תכירו עולם חדש כמו ביובית בכפר סבא

כיום ישנן שתי שיטות מרכזיות אשר מובילות את התחום של ניקוי שטיחים, אנו בחברת רחץ בניקיון נדאג לבחור עבורכם את השיטה העדיפה ביותר עבור השטיח שלכם. ניקוי שטיחים שלא יתבצע בצורה נכונה, עשוי לגרום נזק בלתי הפיך לשטיח שלכם. כמו ניקוי וילונות אשר צריך להתבצע בעדינות ועם המון תשומת לב - כך גם התהליך של ניקוי שטיחים חייב להתבצע באופן מבוקר ומחושב על מנת לא לפגוע בשטיחים היקרים שלכם.

השיטה הראשונה שבה אנו יכולים להשתמש בעת ניקוי שטיחים היא ניקוי יבש, אשר מביא לתוצאה טובה לטווח זמן מיידי בלבד. השיטה של ניקוי יבש איננה מנקה את כל השטיח, ולכן ניקוי שטיחים שמתבצע בשיטה הזאת יתאים בעיקר לשטיחים דקים מאוד או ישנים מאוד - אשר שימוש בחומרים רבים עשוי לפגוע בהם. מנגד קיימת שיטה נוספת של ניקוי שטיחים, השיטה הזאת היא יסודית יותר והשימוש בחומרים הוא הרבה יותר פסיבי. השיטה נקראת הזרקה ישירה ויניקה. לדעת כל בעלי המקצוע זוהי השיטה הטובה ביותר עבור ניקוי שטיחים,

 

 

אנו בחברת רחץ בניקיון מציעים בין היתר ניקוי ספות בשיטות הללו, וגם ניקוי של שטיחים. אנו נבחר עבורכם אילו מהשיטות של ניקוי שטיחים היא העדיפה ביותר במקרה שלכם, ותביא לתוצאה המשמעותית ביותר. בסופו של דבר אתם צריכים להיות בטוחים כי השירות של ניקוי שטיחים אותו אתם מקבלים מתבצע על ידי חברה מנוסה ואיכותית. בחירה נכונה של הדרך שבה נבצע ניקוי שטיחים תביא אותנו לתוצאות טובות מבלי שאנו נגרום לנזק.

 

אז כבר יש לכם ניקוי שטיחים מקצועי, ומה עם שטיח חדש? - לרכישת שטיחים חדשים כנסו לכרמל שטיחים ופרקט.

הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח.
השירות מתבצע באיזור הצפון והמרכז.
צור קשר: 052-369-1478 לא בשבת.

מבצע! לכל המנקה זוג ספות 4 כיסאות ישיבה בחינם!

איזורי שירות - בערים ובאיזורים:
בתל אביב, בסביון, ברמת גן, בהרצליה, בכפר שמריהו, בנתניה, בחדרה, בהוד השרון, בכוכב יאיר, בקיסריה, בזכרון יעקב, בחוף הכרמל, בחיפה, בצפת, בגליל, בדניה, בכרמל, בקריות, בכפר ורדים, בנהריה, במשגב, ניקוי ספות בשמשית, בסוללים, בגבעת אבני, בכפר תבור, בגליל, ראשון לציון, בטבעון, ברמת ישי, בגבעת אלה, במרכז, בצפון ובעמקים, היתקשרו עכשיו! או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!


ניקוי ספות הינו ניקוי ספות בשיטה האמריקאית, הבד מתחדש למצבו המקורי / הצעת מחיר + הדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח, התקשרו עכשיו: 050-945-9458 / 052-369-1478

חברת אבי ניקוי שטיחים עוסקת בתחום ניקוי שטיחים ותיקונם, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות וכמובן ניקוי מזרנים, חברתנו הינה פעילה מעל 12 שנה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי השטיחים והריפודים, נשמח לסייע לכם בכל מטרה, אבי ניקוי שטיחים.