ניקוי שטיחים, ספות וריפודים
ניקוי בשיטה אמריקאית, 15 שנות נסיון
התקשר עכשיו: 052-3691478

לחץ כאן לחזרה לדף מאמרים ראשי

להפוך את הישן לחדש, ניקוי שטיחים!

ניקוי שטיחים - אנו נבחר את הדרך הטובה ביותר עבורכם

 

בחלוף השנים אנו עדים לתופעה של ריבוי דרכים שבאמצעותם ניתן לבצע ניקוי שטיחים, לכל דרך יש את היתרונות שלה וכמובן קיימים גם חסרונות. אנו בחברת רחץ בניקיון מתמחים כבר עשרות שנים בניקוי של כל סוגי השטיחים, ניקוי שטיחים זאת עבודה אשר דורשת ניסיון ומקצועיות - כך תוכלו לראות תוצאות מובהקות בתוך זמן קצר. אצלנו תוכלו לקבל את כל הניסיון הדרוש, ואנו נדאג לבחור עבורכם את הדרך הטובה ביותר של ניקוי שטיחים - כך שהשטיח שלכם לא ייפגע ויגיב בצורה חיובית לניקוי ולחומרים המוחדרים אליו בתהליך הניקוי.

 

מראה נוצץ וזוהר לבית באמצעות ניקוי שטיחים

 

אנו עמלים שעות רבות בחשיבה ובמציאות דרכים לגרום לבית שלנו להיראות נוצץ ומרענן. אנו בחברת רחץ בניקיון מציעים לכם שירות של ניקוי שטיחים  לחדרי ילדים אשר יעמיד אתכם בסיטואציה שלה קיוויתם זה זמן רב, כל חלל הבית שלכם יקבל שינוי חיובי - וכמובן שביחד עם זה יגיעו גם המחמאות. ניקוי שטיחים בצורה יסודית יגרום לכך שהשטיח הישן ומלוכלך שלכם, יקבל מראה חדש ונקי בתוך זמן קצר. אנו נבצע עבורכם את העבודה הטובה ביותר, כי אצלנו תוכלו לקבל ניקוי שטיחים במחירים אטרקטיביים והבית שלכם יקבל מראה חדיש וזוהר והשטיחים יראו כמו חדשים.

 

ניקוי שטיחים - מגיע לשטיח שלכם את הטוב ביותר

 

 

שטיחים הם אחד החפצים עם הערכים הסנטימנטליים הגבוהים ביותר, חלקם בעלי חשיבות גבוהה במיוחד עבור מי שמחזיק בהם. אנו בחברת רחץ בניקיון נספק לכם עוזרת בית ואת המענה המושלם עבור השטיח שלכם, כאשר אנו מודעים לחשיבות הגבוהה של השטיחים - ונבצע את השירות של ניקוי שטיחים תוך מתן דגש עיקרי על יסודיות, מקצועיות ואיכותיות. כי בסופו של דבר עליכם מוטלת האחריות לבחור את החברה אשר תספק לכם שירות של ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר, כאשר אצלנו תוכלו להתרשם מרזומה עשיר וממגוון רחב של דוגמאות לעבודות קודמות. ניקוי שטיחים זה אחד השירותים החשובים ביותר עבור חלק מן האנשים, שכפול מפתחות לרכב ולכן אנו מספקים את השירות הטוב ביותר מזה עשרות שנים. 

הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח.
השירות מתבצע באיזור הצפון והמרכז.
צור קשר: 052-369-1478 לא בשבת.

מבצע! לכל המנקה זוג ספות 4 כיסאות ישיבה בחינם!

איזורי שירות - בערים ובאיזורים:
בתל אביב, בסביון, ברמת גן, בהרצליה, בכפר שמריהו, בנתניה, בחדרה, בהוד השרון, בכוכב יאיר, בקיסריה, בזכרון יעקב, בחוף הכרמל, בחיפה, בצפת, בגליל, בדניה, בכרמל, בקריות, בכפר ורדים, בנהריה, במשגב, ניקוי ספות בשמשית, בסוללים, בגבעת אבני, בכפר תבור, בגליל, ראשון לציון, בטבעון, ברמת ישי, בגבעת אלה, במרכז, בצפון ובעמקים, היתקשרו עכשיו! או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!


ניקוי ספות הינו ניקוי ספות בשיטה האמריקאית, הבד מתחדש למצבו המקורי / הצעת מחיר + הדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח, התקשרו עכשיו: 050-945-9458 / 052-369-1478

חברת אבי ניקוי שטיחים עוסקת בתחום ניקוי שטיחים ותיקונם, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות וכמובן ניקוי מזרנים, חברתנו הינה פעילה מעל 12 שנה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי השטיחים והריפודים, נשמח לסייע לכם בכל מטרה, אבי ניקוי שטיחים.