ניקוי שטיחים, ספות וריפודים
ניקוי בשיטה אמריקאית, 15 שנות נסיון
התקשר עכשיו: 052-3691478

לחץ כאן לחזרה לדף מאמרים ראשי

ניקוי שטיחים- האגודה למניעת אלימות נגד שטיחים

 

למרות שהיום זהו חיזיון יותר נדיר ופחות נפוץ ממה שהיה נהוג בעבר, עדיין ניתן לראות, על מרפסות שונות של בנייני מגורים, שטיחים תלויים ופרוסים לראווה על ביובית בנתניה חבלי כביסה ונשים חבושות במטפחת או גברים בשורטס וטי שירט בלויה חובטים בהם ללא רחם בעזרת מטאטא שטיחים מקיר לקיר עשוי עץ או פלסטיק על מנת להוציא מהם את האבק, לנער מעליהם לכלוך שהצטבר ולהביא אותם למצב שאליו ניקוי שטיחים אמור להביא את פריטי הריהוט היקרים הללו. הפופולאריות של השיטה הזו, שהייתה עצומה וכמעט בלעדית בשוק ניקוי השטיחים, דעכה בשנים האחרונות בשל מספר סיבות, חלקן קשורות למדע ולהתפתחות הטכנולוגיה וחלקן קשורות לשינויים באורח החיים וביכולת להקדיש זמן ומאמץ בסוג ניקוי שטיחים כגון זה.

ראשית, למרות שרצוי וחשוב לנקות את האבק המצטבר על השטיחים ואת הלכלוך המסוכן לבריאות אלו הנמצאים עליו או בקרבתו, יש לבצע זאת רק בעזרת שואב אבק קטן וסולידי ולא באמצעות שואב אבק גדול או תעשייתי. השטיח הינו אריג עדין הבנוי מסיבים קטנים הפרוסים בשיטת שתי וערב ולחץ אוויר גבוה שיופעל עליהם יכול לשנות את מידת יציבותם ואת קשיחותם, ולגרום לעיוותים גלויים לעין ונראים שיקשו על הנחת השטיח בצורה אופקית לרצפה וייצרו תילים קטנים ומציקים למראה הכללי ולהליכה עליו. מאותה הסיבה, כאשר מבצעים פעולת ניקוי שטיחים, אסור לתלות את השטיח על חבל כביסה כי הדבר מביא לעיוות מצב השטיח הרצוי ולשינוי במרקם הסיבים. גם גלגול השטיח והנחתו בצורה הזו לאורך זמן יביא לתוצאות לא טובות ולא רצויות. שטיח הוא רהיט שגאה בעצמו, מעוניין להישאר פרוס לרווחה ולתפוס את מרב השטח האפשרי ומאוד נפגע, גם תרתי משמע וגם באופן אלגורי, כאשר מקפלים אותו, מגלגלים אותו או מעוותים אותו לצורך ניקויו או מכל סיבה אחרת.

לא מפליא לגלות, לאחר הפסקה האחרונה, כי גם האקט החביב ומעורר הנוסטלגיה הרומנטית של ניקוי שטיחים בעזרת מחבט השטיחים הישן והטוב הוא, במקרה הטוב לא יעיל במיוחד, ובמקרה הפחות טוב, יכול לגרום לנזקים ישירים ובלתי הפיכים לשטיחים האהובים והיקרים עלינו. המכות, גם אם הן קטנות ולכאורה לא מזיקות, ולא כל שכן, כאשר מאמינים כי החבטות האפקטיביות ביותר הן האגרסיביות מבחינת "חוסך שבטו שונא שטיחו", מביאות ליצירת קרעים קטנים בסיבים המרכיבים אותו ובמרקם העדין ממנו הוא עשוי, דבר שפוגע במראה המושלם, באפקטיביות ובתחושה של הדריכה עליו. החבטות רק מעיפות את האבק לכל עבר ולכיוון מקומות אחרים בבית, רובו נשאר בינות לסיבי השטיח וגם הרעש, במיוחד בין שתיים לארבע, די בלתי נסבל.

הדרך הנכונה לשם ניקוי שטיחים היא בעזרת שאיבת אבק קבועה, הפיכתו מדי פעם ודריכה עליו, כך שהאבק התקוע בעומקי השטיח יהפוך לשטחי יותר וניתן יהיה לשאוב אותו ביתר קלות ומניעת הרטבתו או הצטברות רטיבות בקרבתו, דבר שימנע התפתחות מושבות של בקטריות, חיידקים ועש, שהם מזיקים, מטרידים ואינם נעימים למראה, לריח ולמגע. הזמן ביובית בהרצליה

מועדון בת מצווה בראש העין

הצעת מחיר והדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח.
השירות מתבצע באיזור הצפון והמרכז.
צור קשר: 052-369-1478 לא בשבת.

מבצע! לכל המנקה זוג ספות 4 כיסאות ישיבה בחינם!

איזורי שירות - בערים ובאיזורים:
בתל אביב, בסביון, ברמת גן, בהרצליה, בכפר שמריהו, בנתניה, בחדרה, בהוד השרון, בכוכב יאיר, בקיסריה, בזכרון יעקב, בחוף הכרמל, בחיפה, בצפת, בגליל, בדניה, בכרמל, בקריות, בכפר ורדים, בנהריה, במשגב, ניקוי ספות בשמשית, בסוללים, בגבעת אבני, בכפר תבור, בגליל, ראשון לציון, בטבעון, ברמת ישי, בגבעת אלה, במרכז, בצפון ובעמקים, היתקשרו עכשיו! או השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!


ניקוי ספות הינו ניקוי ספות בשיטה האמריקאית, הבד מתחדש למצבו המקורי / הצעת מחיר + הדגמה ללא התחייבות בבית הלקוח, התקשרו עכשיו: 050-945-9458 / 052-369-1478

חברת אבי ניקוי שטיחים עוסקת בתחום ניקוי שטיחים ותיקונם, ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, ניקוי וילונות וכמובן ניקוי מזרנים, חברתנו הינה פעילה מעל 12 שנה ובעלת מוניטין רב בתחום ניקוי השטיחים והריפודים, נשמח לסייע לכם בכל מטרה, אבי ניקוי שטיחים.